PopisVÝROBA FRGÁLŮ
Hledáme zaměstnance do výroby v Hrachovci, nástup možný ihned.
Požadujeme: fyzická zdatnost, ochota pracovat, flexibilita, dochvilnost. Není podmínkou vyučení v oboru.
Náplň práce: výroba koláčů.
Nabízíme: hodinová mzda 100 Kč + odměny a podíl na prodeji koláčů.
První kontakt: telefonicky Po-Pá dopoledne na čísle 608 856 682, životopisy zasílejte na e-mail: valfrgal@seznam.cz nebo se dostavte osobně na adresu sídla: Hrachovec 305, po předchozí tel. domluvě.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHrachovec 305, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Cyrilovo pekařství s.r.o.
  • Cyrilovo pekařství s.r.o.
  • Kontakt : Věra Kundrátová
  • Telefon : +420 608 856 682
  • E-mail : valfrgal@seznam.cz
  • Adresa : Hrachovec 305, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

výroba

životopisy

prodeji

koláčů první

kontakt

telefonicky

popá

dopoledne

čísle

zasílejte