PopisMísto výkonu práce: Mezní č.p. 3312/7, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce s čtečkou čárových kódů, práce s nizkozdvižným zařízením - manipulační techniky.
Požadujeme: základní vzdělní, manuální zručnost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost a samostatnost.
Nabízíme: mzdu 14 740 - 16 200,- Kč., čtyřsměnný provoz ve směnách dle rozpisu nepřetržitého provozu.
Kontakt: hlásit se na e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěIVEBA s.r.o. - ÚL, Mezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně16200 Kč Nastoupit od2019-07-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

IVEBA s.r.o.
  • IVEBA s.r.o.
  • Kontakt : Petr Baťko
  • Telefon : +420 734 622 444
  • E-mail : info@iveba.cz
  • Adresa : IVEBA s.r.o. - ÚL, Mezní 3312/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Klíčová slova

práce

místo

manuální

provozu kontakt

nepřetržitého

rozpisu

dle

směnách

provoz

čtyřsměnný