PopisMísto výkonu práce: Amann s.r.o., Dolní Chřibská 170, 40744 Chřibská,
Požadavky:
- zodpovědnost, pracovitost, pečlivost,
- týmovou spolupráci,
- základní vzdělání.
Náplň práce:
- pomocné práce jako úklid na středisku obchodních návinů, přebírání poškozeného materiálu, nekvalitních cívek, přejíždění cívek, balení apod.
Možnost zkráceného pracovního úvazku.

Kontakt: telefonicky v době 7:00 do 15:30 hod., popř. e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAMANN s.r.o. - 01 (sídlo), Dolní Chřibská 170, 407 44 Chřibská Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

AMANN s.r.o.
  • AMANN s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Bartošová
  • Telefon : +420 412 359 152
  • E-mail : lenka.bartosova@amann.com
  • Adresa : AMANN s.r.o. - 01 (sídlo), Dolní Chřibská 170, 407 44 Chřibská

Klíčová slova

práce

cívek

místo

apod možnost

poškozeného

materiálu

nekvalitních

přejíždění

balení

zkráceného