PopisA16 z:29/5/2019
Požadujeme:
- min. vyučení
- praxe v oboru podmínkou
- výhodou průkaz na VZV.
Náplň práce:
- odpovědnost za expedici hotových výrobků a příjem surovin a obalového materiálu.
Pracovní doba:
- ranní směny (05:45-13:45 hod.), v případě nemoci nebo dovolené zástup na třísměnném provozu!
Nabízíme:
- práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT.
Kontakt viz výše. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně20250 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Adresa : Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

práce

a16z2952019 požadujeme

době

novém

moderním

provozu

stravenky

hodnotě

kčsměna

flexi