PopisNáplň práce:
• práce na údržbě strojního zařízení od preventivní údržby až po havarijní opravy

• spolupráce s externími firmami při řešení složitějších prací na strojní údržbě a instalací strojního zařízení

Požadujeme:
• SOU nebo SŠ strojnického směru

• výhodou svářečské oprávnění a znalost hydraulických systémů

• znalost čtení strojírenských výkresů

• práce a orientace v ČSN a ostatních normách

• ŘP sk. B

• schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:
• Průměrná mzda 30 500,-Kč/měsíc

• Firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování

• Příspěvek na penzijní připojištění, týdenní rehabilitační pobyty

• Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

• Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T08:06:33

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • Kontakt : Ladislav Drozd
  • Telefon : +420 556 492 018,606 711 136
  • E-mail : ladislav.drozd@tatra.cz
  • Adresa : TATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice

Klíčová slova

práce

údržbě

strojního

znalost

náplň

týden

stravování

závodní

navíc

dovolené