PopisPokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám životopis na e-mail volnemisto@fichema.com. Těšíme se na vás!
Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Adresa pracoviště je Úlehlova, Brno-Líšeň.
Pracovník/pracovnice skladu, balení zásilek
Náplň práce:
Jedná se především o balení zásilek pro e-shop (balíky mají až 30 kg).
Aby nebyla práce jednotvárná, někdy budete také provádět:
• vychystávání zboží k zabalení
• manuální plnění chemikálií/surovin na výrobu domácí kosmetiky, olejů apod. do
příslušných obalů
• příjem zboží a výdej objednávek zákazníkům
• komunikace s administrativním oddělením
• logistika v rámci firmy (vyzvedávání a dovoz materiálu od dodavatelů, rozvoz
objednávek po Brně...)
Co očekáváme:
• zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
• fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
• schopnost pracovat v týmu
• proaktivní přístup
• řidičský průkaz sk. B
• znalost účetního softwaru Pohoda výhodou
• orientace v chemii výhodou
Zaměstnanecké výhody: stravenky
• znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Co můžete očekávat vy:
• práci v přátelském kolektivu
• motivující platové ohodnocení 20 000 - 27 000 Kč
• smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
• práci v jednosměnném provozu
• možnost získání řidičského průkazu na VZV
• stravenky, káva na pracovišti, teambuildingy, bezproblémové parkování u firmy…

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFICHEMA s.r.o.-pracoviště, Úlehlova, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

FICHEMA s.r.o.
  • FICHEMA s.r.o.
  • Kontakt : Jan Fiala
  • E-mail : volnemisto@fichema.com
  • Adresa : FICHEMA s.r.o.-pracoviště, Úlehlova, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

znalost

zboží

firmy

práci

balení

výhodou vysvětlivky

anglického

německého

jazyka

nabízená