PopisŘIDIČ SK. C+E (každodenní návrat)

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME....
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- doprava do 100 km + každý večer doma
- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu
- velmi zajímavé finanční ohodnocení

NABÍZÍME PRÁCI, TOMU KDO...
- má zkušenosti s řízením, vlastní ŘP sk. C, a CE, PROFESNÍ PRŮKAZ
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní

CO BUDETE DĚLAT ?
- rozvážet rychlo-obrátkové zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

V případě zájmu volejte na 724 603 457 (Suchánková A.) nebo pište na email: suchankovaa@cargo.hortim.cz

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“

CARGO-HORTIM, spol. s r.o. je součástí skupiny Hortim Group, největšího importéra ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCARGO - Hortim s.r.o. (Pracoviště Centrální sklad Kaufland Olomouc), Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Andrea Suchánková
  • Telefon : +420 724 603 457
  • E-mail : suchankovaa@cargo.hortim.cz
  • Adresa : CARGO - Hortim s.r.o. (Pracoviště Centrální sklad Kaufland Olomouc), Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práci

pracovní

zboží

suchánková

vítej

video

náswwwyoutubecom

suchankovaacargohortimczpodívejte

pište

řidič