PopisPracoviště: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
1. kontakt e-mailem: svetlik@gonet.cz

Je polština Váš rodilý jazyk, ale bez problému se domluvíte i česky? Jste kreativní? Máte neustále nové nápady, které umíte i realizovat? Dokážete pracovat samostatně a flexibilně? Chcete se podílet na rozvoji zajímavých produktů? Pak hledáme právě Vás!
Ostravská společnost, provozující vysoce navštěvované webové stránky tvprogram.cz, sms.cz a další, hledá schopného marketingového pracovníka, který pomůže s rozšířením služby Lepší.TV (chytré internetové kabelová televize - www.lepší.tv) na území Polska.

Požadujeme:
perfektní polštinu a češtinu na úrovni, kdy není problém s komunikací jak v mluvené, tak psané formě
SŠ / VŠ vzdělání

Očekáváme:
praxe v marketingu alespoň 3 roky výhodou
orientace v nástrojích on-line marketingu
kreativita, cit pro design
samostatnost, schopnost flexibilně řešit úkoly
komunikativnost, reprezentativní vystupování
ŘP sk. B výhodou

Pracovní náplň:
denní docházení na firmu
zajištění nezbytných kroků ke ke spuštění služby Lepší.TV v Polsku
psaní PR článků a tiskových zpráv
zastoupení společnosti při jednání s partnery
aktivní podílení se na rozvoji marketingového plánu a budování značky
vymýšlení a realizace propagačních akcí
návrh obsahové stránky propagačních materiálů, www a dalších prodejních nástrojů
testování nových prodejních kanálů
plánování reklamních kampaní online tak offline

Zaměstnanecké výhody: dovolená, příjemný kolektiv, mobil, stravenky, možnost flexibilní pracovní doby

Nástup ihned. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚprkova 1/25, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

goNET s.r.o.
  • goNET s.r.o.
  • Kontakt : Dominik Světlík
  • E-mail : svetlik@gonet.cz
  • Adresa : Úprkova 1/25, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

stránky

lepšítv

online

propagačních

marketingového

rozvoji

flexibilně

služby

prodejních

společnosti