PopisPracoviště: Ostrava
Životopis, spolu s průvodním dopisem zasílejte na mail: kariera@smilex.cz
Do mailu prosím uveďte přesný název pozice "Pracovník pro prodej letenek".
Pozice vhodná i pro OZP. Jste-li uchazeč OZP, uveďte prosím v mailu druh omezení.

Pracovní náplň:
prodej letenek a doplňkových cestovních služeb (ubytování, pronájem aut, pojištění atd.)
vytváření rezervací a vystavování letenek dle požadavků klientů
práce v rezervačních systémech GDS, leteckých společností, hotelů atd.
zpracovávání běžné prodejní administrativy
obsluha klientů v kanceláři, telefonicky a e-mailem
komplexní péče o klienty

Požadujeme:
příjemné, profesionální a efektivní jednání s klientem
zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
znalost angličtiny
ochotu vzdělávat se
praxe v prodeji cestovních služeb výhodou
znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo výhodou

Nabízíme:
zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci v české firmě
zaškolení pro práci s daným segmentem zákazníka
nástupní plat 20 000 Kč + odměny
aktuální skutečný průměrný příjem činí 29.486 Kč
slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)
agentské letenky
pracoviště v Ostravě
nástup dle dohody Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSMILEX s.r.o. - Ostrava, Ostrava Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

SMILEX s.r.o.
  • SMILEX s.r.o.
  • Kontakt : Svoboda
  • E-mail : kariera@smilex.cz
  • Adresa : SMILEX s.r.o. - Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

služeb

ozp

cestovních

letenek

mailu

uveďte

dle

práci

dlouhodobě