PopisCo Vás čeká:
-Příjem materiálu
-Vykládka a naskladnění materiálu
-Expedice hotových výrobků
-Zajišťování a dodržování 5S na pracovišti
-Další činnosti spojené s pracovní pozicí dle pokynů nadřízeného

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
-Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
-Uživatelská znalost práce na PC
-ŘP - skup. B, výhodou sk.C
-ŘP na motorový VZV - sk.W1
-Dobrý zdravotní stav
-Spolehlivost, zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout:
-Být součástí neustále rostoucí a rozvíjející se firmy s mezinárodními přesahy, která patří mezi TOP TEN nejlepších firem Zlínského kraje v soutěži Firma roku
-Propracovaný adaptační proces, protože Vás nechceme nechat ve štychu
-Váš kreativní přístup a nápady vyhodnotíme a odměníme
-Zaměstnanecké benefity Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSERVIS CLIMAX a. s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T17:25:00

Společnost

SERVIS CLIMAX a.s.
  • SERVIS CLIMAX a.s.
  • Kontakt : Personální tým
  • Telefon : +420 773 507 003
  • E-mail : kariera@climax.cz
  • Adresa : SERVIS CLIMAX a. s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

čeká příjem

zlínského

můžeme

nabídnout být

součástí

neustále

rostoucí

rozvíjející

firmy

mezinárodními