PopisDruh práce: Administrativní pracovník/pracovnice

Místo výkonu práce: Slovanská 40, 405 02, Děčín 6

Náplň práce:

- Příjem objednávek, zadávání objednávek do systému, Komunikace se zákazníkem, řešení jeho požadavků

Požadavky:
- SŠ vzdělání, Komunikativnost, Schopnost plánovat, pečlivost, samostatnost, Uživatelská znalost MS Office

Nabídka:
- Práce v malém přátelském kolektivu, 4 týdny dovolené, Sleva na firemní výrobky, Pevná pracovní doba, Nástup ihned, Místo pracoviště: Slovanská 861/40, Děčín VI - Letná, Po zapracování smlouva na dobu neurčitou a stravenky, mzda se odvíjí od pracovních zkušeností

Kontaktní osoba: telefonicky od 6.30 hod. do 16:30 hod. paní Kadašová, osobně, e-mail kadasova@azpo.eu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSEVEROSTAV, spol. s r.o. - 01 (sídlo), Slovanská 861/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

SEVEROSTAV, spol. s r.o.
  • SEVEROSTAV, spol. s r.o.
  • Kontakt : Hana Kadašová
  • Telefon : +420 778 768 768
  • E-mail : hanka@jaw.cz
  • Adresa : SEVEROSTAV, spol. s r.o. - 01 (sídlo), Slovanská 861/40, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

práce

slovanská

děčín

hod

objednávek

druh

smlouva

pevná

pracovní

doba