PopisReferent nákupu a logistiky/obchodní oddělení.
Náplň práce:
- komunikace se zahraničními partnery, objednávky zboží a logistiky.
Požadujeme: aktivní znalost AJ a středoškolské vzdělání.
Praxe v oboru vítána.
8 hodinová pracovní doba 8:00-16:30.
Místo pracoviště: Písek, Harantova 1359.
Kontakt: Renata Lingánová, mobil: 732 526 328, životopisy zasílat na e-mail: linganova@gornickygroup.cz.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHarantova 1359/66, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Gornicky Group s.r.o.
  • Gornicky Group s.r.o.
  • Kontakt : Renata Lingánová
  • Telefon : +420 732 526 328
  • E-mail : linganova@gornickygroup.cz
  • Adresa : Harantova 1359/66, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

referent

vítána 8

zasílat

životopisy

mobil

lingánová

renata

1359 kontakt

harantova

písek