PopisĆÍŠNÍK, SERVÍRKA
- Místo výkonu práce: Čínská restaurace AVION, Gočárova třída 806/32, 500 02 Hradec Králové
- DPČ, nástup od 1.7.2019
- Náplň práce: práce na baru, přijímání objednávek hostů, jejich obsluha
- Nabízíme: oběd nebo večeři zdarma + pití
- Požadujeme: spolehlivost, čistotu, pečlivost, ochotu učit se nové věci
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně na provozovně (Gočárova třída 806/32) po 14. hod, kontaktní osoba: Chen Jing, tel.: 776 042 270 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJIE HUA EUROPE s.r.o. - čínská restaurace Avion, Gočárova třída 806/32, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

JIE HUA EUROPE s.r.o.
  • JIE HUA EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Jing Chen
  • Telefon : +420 776 042 270
  • E-mail : j.jamaheno@seznam.cz
  • Adresa : JIE HUA EUROPE s.r.o. - čínská restaurace Avion, Gočárova třída 806/32, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

gočárova

třída

ćíšník

případě

požadujeme

spolehlivost

čistotu

pečlivost

ochotu