PopisPOŽADUJEME: min. SŠ (technický obor výhodou), vhodné i pro absolventy;
orientace v systému řízení kvality v automobilovém průmyslu výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Výstupní kontrola všech výrobků a jejich uvolňování; Interní uvolňování výrobků; vedení dokumentace; evidence neshod.
NABÍZÍME:zázemí nadnárodní společnosti;
stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem
zaškolení, osobní a profesní rozvoj;
příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence a jiné benefity;
mzda od 19.000,- Kč dle zkušeností a praxe, po zapracování navýšení mzdy
Nástup možný ihned.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail: personalni@bbhcz.com Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProstřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

BBH Tsuchiya s.r.o.
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Ševčíková
  • E-mail : personalni@bbhcz.com
  • Adresa : Prostřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

uvolňování

výrobků

požadujeme

docházku

komplexu

moderním

designem zaškolení

osobní

profesní

rozvojpříspěvek