PopisNÁPLŇ PRÁCE
organizace práce, řízení podřízených a kontrola provozu na dané směně
odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na směně
kontrola kvality výrobků
kontrola dodržování předpisů PO, BOZP, HACCP, CIP, hygieny a další
zodpovědnost za správnost vedení evidence o výrobě a docházce

POŽADUJEME
SŠ / VŠ vzdělání, praxe v potravinářství na obdobné pozici výhodou
základní znalost problematiky systému řízení jakosti a HACCP
samostatnost, pečlivost, flexibilní přístup k práci, řídící schopnosti a chuť vést kolektiv spolupracovníků
práce na PC (Word, Excel), racionální řešení problémů, spolehlivost, flexibilitu

NABÍZÍME
perspektivní práci ve stabilní společnosti
možnost stravování v areálu
relaxační volno nad rámec dovolené
další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)
možnost osobního rozvoje, jazykové vzdělávání Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěZa Tratí 640, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T11:27:56

Společnost

Mlékárna Klatovy a. s.
  • Mlékárna Klatovy a. s.
  • Kontakt : Zuzana Krafčiková
  • Telefon : +420 725 222 703
  • E-mail : zuzana.krafcikova@lactalis.cz
  • Adresa : Za Tratí 640, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

práci

řízení

stravování

náplň

racionální

stabilní

flexibilitunabízíme perspektivní

spolehlivost

problémů

řešení