PopisNÁPLŇ PRÁCE: Kompletní agenda spojená s projedem nových vozidel - např. evidence skladu nových vozidel, fakturace, platby vozidel, zajištění financování na skladové vozy, pokladna (hmotná odpovědnost - velký objem hotovosti) apod.
POŽADAVKY: ekonomické vzdělání. prokazatelná praxe min. 2 roky, zodpovědný a samostatný přístup k práci, pečlivost, povědomí o účetnictví střední firmy,
NABÍZÍME: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zázemí stabilní prosperující společnosti, příspěvek na stravování, po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned.
Nábor probíhá výhradně přes emaily. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis zaslaný na adresu: sarka.petru@auto-future.cz
Životopisy, které nebudou zcela nebo částečně vyhovovat zadaným podmínkám, budou okamžitě z výběrového řízení odstraněny. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAUTO FUTURE, s.r.o. - Okružní, Okružní 595, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

AUTO FUTURE, s.r.o.
  • AUTO FUTURE, s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Petrů
  • E-mail : sarka.petru@auto-future.cz
  • Adresa : AUTO FUTURE, s.r.o. - Okružní, Okružní 595, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

vozidel

nových

náplň

stravování

ihned nábor

možný

dovolené nástup

týdnů

roce

odpracovaném