PopisNáplň práce:
• Tvorba dokumentace pro údržbu strojního
zařízení
• Návrhy řešení údržby strojního zařízení v
rozsahu od havarijních oprav až po
preventivní údržbu
• Zpracování podkladů pro poptávkové řízení
externí strojů a zařízení
• Specifikace potřebných náhradních dílů
• Zajišťování podpory servisních firem
• Příprava projektů do plánu rozvoje údržby
• Zpracování návrhů a opatření k efektivnosti údržby

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání, obor projekce,
konstrukce strojního zaměření
• Praxe min. 3 roky
• Znalost čtení technických výkresů
• Práce a orientace v ČSN a ostatních normách
• Základní orientace v systému řízení kvality
a životního prostředí
• Komunikativní znalost AJ vítána, ŘP sk. B

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T11:27:56

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • Kontakt : Ladislav Drozd
  • Telefon : +420 556 492 018,606 711 136
  • E-mail : ladislav.drozd@tatra.cz
  • Adresa : TATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice

Klíčová slova

orientace

strojního

náplň

čtení

opatření

efektivnosti

údržbypožadujeme sš

vzdělání

obor

projekcekonstrukce