PopisMÍSTO VÝKONU : PRAHA
KONTAKT : Miguel Fafoutis, tel.: +420 739 496 263, e-mail: první kontakt prostřednictvím emailu v AJ nebo ŠJ na m.fafoutis@glebusalloys.cz

Pro naši společnost hledáme specialistu v oblasti péče o zákazníka se zaměřením na latinsko-americký trh.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem
- evidence a řešení zákaznických požadavků
- poskytování konzultací klientům

požadavky:
Anglický jazyk na pokročilé úrovni, Španělský jazyk na úrovni rodilý mluvčí, znalosti MS Office samozřejmostí, předchozí zkušenosti ze zákaznického servisu.

Zaměstnanecké výhody : nabízíme Finanční bonusy, možnost seberealizace, možnost platového růstu
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGLEBUS ALLOYS EUROPE, s.r.o. - 004, Praha Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

GLEBUS ALLOYS EUROPE, s.r.o.
  • GLEBUS ALLOYS EUROPE, s.r.o.
  • Kontakt : Miguel Fafoutis
  • Telefon : +420 739 496 263
  • E-mail : m.fafoutis@glebusalloys.cz
  • Adresa : GLEBUS ALLOYS EUROPE, s.r.o. - 004, Praha

Klíčová slova

jazyk

možnost

úrovni

místo

samozřejmostí

pokročilé

španělský

rodilý

mluvčí

znalosti