PopisCo vás čeká:
" Doprovázení a podpora dospívajících ve věku 14 - 22 let, kteří se mohou ocitat v různě obtížných životních situacích (ve škole, ve vrstevnické skupině, v rodině, s partnery...)
" Skupinová práce s dospívajícími.
" Příprava a realizace preventivních programů, besed a akcí pro dospívající.
" Vedení záznamů z přímé práce s dospívajícími.
" Spolupráce při zpracování a aktualizací metodických postupů.
" Spolupráce při kompletaci statistických údajů, analytické a evaluační činnosti.

Požadujeme:
" Odpovídající kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzné, případně SŠ.
" Flexibilitu (přímá práce probíhá minimálně 3 dny v týdnu v odpoledních hodinách).
" Dobré komunikační a prezentační schopnosti.
" Schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost.
" Administrativní schopnosti - ovládání PC, psaní textových záznamů.
" Ochotu k dalšímu vzdělávání, znalost problematiky související s dospíváním

Nabízíme:
" Zázemí velké a stabilní organizace s mnohaletou tradicí.
" Rozmanitou, nemonotónní práci s dospívajícími.
" Možnost uplatnit a dále rozvíjet své komunikační dovednosti.
" Možnost ovlivňovat procesy, kreativně se projevit.
" Osobní a profesní růst, možnost dalšího vzdělávání, profesní podporu při práci (supervize, skupiny v rámci organizace, profesní platformy).
" Benefity organizace (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, připojení mobilů do privátní sítě...).
" Pracovní poměr na plný úvazek - 37,5 hodin/týdně.
" Mzdové podmínky:
Sociální pracovník: tarifní mzda 23.500,- Kč + zvláštní příplatek 600,- Kč + po zkušební době osobní ohodnocení.
Pracovník v sociálních službách: tarifní mzda 18.900,- Kč + zvláštní příplatek 600,- Kč + po zkušební době osobní ohodnocení
" Nástup od 1. 7. 2019

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 13. 6. 2019. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru, který proběhne 17.6.2019 v Karviné
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSlezská diakonie - KLUB ON LINE Karviná, V Aleji 435/12, Ráj, 734 01 Karviná 4 Mzda minimálně19600 Kč Mzda maximálně28364 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

Slezská diakonie
  • Slezská diakonie
  • Kontakt : Michaela Vrbovská
  • Telefon : +420 737 212 774
  • Adresa : Slezská diakonie - KLUB ON LINE Karviná, V Aleji 435/12, Ráj, 734 01 Karviná 4

Klíčová slova

práce

profesní

organizace

vzdělávání

sociální

tarifní

mzda

zvláštní

příplatek

zkušební