PopisNáplň práce:
- jednání se zájemci, přímá práce s uživateli služby, vedení dokumentace
- vytváření a revize individuálních plánů
- provádění intervencí, realizace preventivních a volnočasových aktivit (na klubu i v terénu)
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 úvazku, případně dle dohody možnost sníženého úvazku,
- zajímavou a kreativní práci,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,
- předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
- schopnost týmové i samostatné práce,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- pracovní zkušenosti s cílovou skupinou děti a mládež ve věku 10-20 let.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Nadosah - NZDM, Masarykovo nám. 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email: renata.hanychova@zdar.charita.cz do 23. 6. 2019.
Bližší informace: Bc. Renata Hanychová, DiS., mob.: 777 755 437,
email: renata.hanychova@zdar.charita.cz
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Nadosah - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo náměstí 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-31T01:55:52

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Renata Hanychová
  • Telefon : +420 777 755 437
  • E-mail : renata.hanychova@zdar.charita.cz
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Nadosah - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo náměstí 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

pracovní

možnost

renatahanychovazdarcharitacz

náplň

vzdělávat

skupinou

cílovou

zkušenosti

bezúhonnost uvítáme

trestní