PopisPracovní náplň:
- provádění nátěrů rámů kontejnerů/obytných modulů

Požadavky:
- SOU, vyučení v oboru/praxe na obdobné pozici
- orientace v technické dokumentaci
- flexibilitu, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:
- stabilní zázemí ryze české výrobní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- program benefitů - úhradu cestovného z práce a do práce, dotované stravování v místní moderní kantýně, narozeninový den volna, zvýhodněná cena kávy, pitný režim, zvýhodněné mobilní tarify, jazykové a jiné kurzy a vzdělávání, odměny při životních a pracovních událostech, program úspor a zlepšování - finanční bonusy, firemní akce (dětský den, Mikuláš v KOMĚ, Vánoční odpoledníček atd.)
- nástup ihned nebo dle dohody
- pracoviště Vizovice

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím, zašlete svůj životopis na adresu kariera@koma-modular.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŘíčanská 1191, 763 12 Vizovice Mzda minimálně22500 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T11:27:56

Společnost

KOMA MODULAR s.r.o.
  • KOMA MODULAR s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Motýlová
  • Telefon : +420 737 668 836
  • E-mail : jitka.motylova@koma-modular.cz
  • Adresa : Říčanská 1191, 763 12 Vizovice

Klíčová slova

program

práce

pracovní

zlepšování

úspor

událostech

pracovních

životních

odměny

kurzy