PopisPracovní náplň: příprava podkladu k fakturaci, vystavování faktur v SW Pohoda a jejich zasílání zákazníkům, správa fakturovaných podkladů, evidence všech faktur, urgence nezaplacených faktur, komunikace se zákazníky, zajištění chodu zákaznického servisu (telefon, mail, chat) - vyřizování reklamací, výměn a vratek, administrativní činnosti
o Kontrola správnosti dokumentace
Požadavky: aktivní znalost AJ - mírně pokročilá (aktivní používání), uživatelská znalost MS Office, Gsuite - především tabulkový editor, Znalost SW Pohoda, pečlivost pro zpracování dat, organizační schopnosti, práce s časem a prioritami, komunikační dovednosti, schopnost jednat na různých úrovních, systematický přístup k řešení problémů, schopnost práce pod tlakem
Výhody: příspěvek na stravování ve formě stravenek, mobilní telefon, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, práce v mladém a cílevědomém kolektivu, kde ti každý rád předa své zkušenosti. Férové jednání a stabilní zázemí prosperující firmy
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCzech Wool company s.r.o. - Laser aréna Zóna 123, Malotova 123, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Czech Wool company s.r.o.
  • Czech Wool company s.r.o.
  • Kontakt : Adam Fiala
  • Telefon : +420 774 774 217
  • E-mail : adam.fiala@oveckarna.cz
  • Adresa : Czech Wool company s.r.o. - Laser aréna Zóna 123, Malotova 123, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

znalost

práce

faktur

schopnost

pohoda

telefon

aktivní

problémů

řešení

přístup