PopisANALYTIK - ODD. ANOGRANICKÝCH ANALÝZ
- PP na dobu určitou s možným následným prodloužením, nástup dle dohody
- Náplň práce: provádění fyzikálně chemických analýz, vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách, spolupráce na zajištění chodu laboratoře a na tvorbě předpisové dokumentace
Požadujeme: VŠ chemického zaměření, znalost analytické chemie (úsek analýzy vod), minimálně ukončené bakalářské studium, výhodou praxe v laboratoři, znalost AJ pokročilý výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Nabízíme: práce na plný úvazek (zpočátku možno i na zkrácený úvazek), velmi pestrá práce v analytické laboratoři, příjemný pracovní kolektiv, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days
zázemí státní organizace, příspěvek na stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.karnikova@zuusti.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Regionální pracoviště Hradec Králové, Habrmanova 154/18, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně20700 Kč Mzda maximálně31170 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kárníková
  • Telefon : +420 734 575 349
  • E-mail : katerina.karnikova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Regionální pracoviště Hradec Králové, Habrmanova 154/18, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

dle

práce

praxe

organizace

laboratoři

výhodou

analytické

znalost

státní

úvazek