PopisNáplň práce:
• příprava příloh, salátů, polévek a ostatní pomocné práce v kuchyni.

Požadujeme:
• vzdělání – vyučen v oboru kuchař/ka;
• praxe v oboru;
• pozitivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým postupům, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost;
• samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce;
• zájem o práci v rámci závodního stravování.

Nabízíme:
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• nevšední práci s moderními technologiemi;
• nadstandardní benefity společnosti.

Mzdové podmínky:
• tarifní zařazení (nástupní mzda od 14.740 Kč + státem stanovené příplatky (soboty, neděle, noční práce a svátky) + práce nad stanovenou pracovní dobu, zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:
• jde o výjimečnou pracovní příležitost v rámci denního provozu;
• forma stabilní spolupráce;
• odpovídající mzdové ohodnocení a podpora kontinuálního vzdělávání;
• firemní benefity.

Pracovní doba:
05:30 – 13:30
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Nemocnice Šumperk a.s.
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • Kontakt : Martin Málko
  • Telefon : +420 724 025 487
  • E-mail : martin.malko@nemocnicesumperk.cz
  • Adresa : Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

pracovní

práce

práci

rámci

náplň

noční

zhodnocení

dobu

stanovenou

svátky