Popismísto výkonu práce : Horní Město 2
Náplň práce:
• prodej zboží, přijímání plateb
• zjišťování jakosti zboží, jeho předvedení zákazníkům, základní komunikace se zákazníky
• vyskládání a vystavování zboží, třídění zboží
• školení (v oblasti vedení provozovny a maloobchodu, velkoobchodu)
Požadavky na zaměstnance: - znalost vietnamštiny výhodou - dobrá fyzická kondice - spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu

Svůj životopis zasílejte v českém, případně vietnamském, jazyce na: trin7nx@gmail.com.
Telefonický kontakt na čísle +420 774 290 263 /Po-St 11-16 h/
Z : 31.5.2019 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVu An s.r.o. - pracoviště, Horní Město 2, 793 44 Horní Město Mzda minimálně16300 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Vu An s.r.o.
  • Vu An s.r.o.
  • Kontakt : Trin Minh Nguyen
  • Telefon : +420 774 290 263
  • E-mail : trin7nx@gmail.com
  • Adresa : Vu An s.r.o. - pracoviště, Horní Město 2, 793 44 Horní Město

Klíčová slova

zboží

místo

věcem

vietnamštiny

výhodou

dobrá

fyzická

kondice

spolehlivost

schopnost