PopisINVESTIČNÍ TECHNIK
Pracovní náplň:
- příprava a realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic
- příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce
- provádění technického dozoru stavebníka
- příprava akcí v návaznosti na dotační tituly
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Místo výkonu práce: Hostinné
Platová třída: 9 (podle započitatelné praxe od 18.230 Kč do 27.420 Kč)
Osobní ohodnocení:po uplynutí zkušební doby podle dosahovaných výsledků až 20 % PT
Možný nástup: ihned
Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:
- občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR - nutnost ovládat český jazyk)
- fyzická osoba, která dosáhla věku alespoň 18 let
- plná svéprávnost
- bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí,jako by nebyla odsouzena)
Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání technického směru (stavební směr výhodou)
Další požadavky:
- praxe v technickém oboru
- schopnost řešit technické problémy
- orientace v technické dokumentaci
- orientace v oblasti stavebních předpisů
- schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
- loajalita vůči zaměstnavateli
- flexibilita a spolehlivost
- pečlivost a systematičnost
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office
- praxe ve státní správě či samosprávě výhodou
Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.
K přihlášce připojte:
a)strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se pracovní náplně,
b)výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
c)ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 1.7.2019 do 14:00 h, na adresu:
Městský úřad Hostinné, Náměstí 69, 543 71 Hostinné
Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - investiční technik".
Do výběrového řízení budou zařazeni uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky a dodají přihlášku se všemi povinnými náležitostmi.
Bližší informace poskytne Ing. Štěpánka Musilová, vedoucí odboru, na tel. 499 404 741 nebo eMailu majetek.vedouci@muhostinne.cz.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNáměstí 69, 543 71 Hostinné Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Město Hostinné
  • Město Hostinné
  • Kontakt : Renáta Syřišťová
  • Telefon : +420 499 404 741
  • E-mail : majetek.vedouci@muhostinne.cz
  • Adresa : Náměstí 69, 543 71 Hostinné

Klíčová slova

řízení

bezúhonnost

příprava

praxe

státní

investiční

zákona

orientace

doklad

schopnost