PopisPracovní náplň:
-Příprava programů a technologických postupů dle dokumentace
-Technologická podpora pro výrobu
-Podílení se na zlepšování technologických metod a technického vývoje
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužní.
Pracovní doba pružná 7,5 hod+ 30 min. pauza na oběd.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ strojírenské/technické vzdělání
-Znalost technické dokumentace podmínkou
-Znalost technologie procesů
-Znalost programování CNC strojů podmínkou, praxe min. 1,5let
-Znalost Tops, AUTOCAD a další výhodou
-Odpovědný přístup k práci
-AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Nabízíme:
-5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní pojištění, závodní stravování, profesní vzdělávání, příspěvek na dopravu, příspěvek za nemarození.
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556, e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKe Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

B a K production s.r.o.
  • B a K production s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Hřídelová
  • Telefon : +420 734 852 556
  • E-mail : k.hridelova@bak-pisek.cz
  • Adresa : Ke Statku 18, Purkratice, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

příspěvek

technologických

min

pracovní

podmínkou

praxe

15let znalost

tops

autocad

výhodouodpovědný