PopisMísto výkonu práce: Elflein Transport s.r.o., Vysočany 59, 348 02 Bor.
Náplň práce:
" Návrh, implementace, upgrade a konfigurace firemních IT systémů (Spedion, WinSped, TachoPlus, aj.)
" Analýza poruch a pomoc při jejich odstraňování
" Zodpovědnost za instalaci a funkčnost HW, SW a NetW
" Spolupráce na mezioborových projektech
" Týmová spolupráce s německými kolegy
" Provádění školení zaměstnanců
Požadavky:
" německý jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
" praxe se správou systému v logistice výhodou
" zkušenosti s Windows a Linux servery v prostředí domény Win 7/8/10
" nastavení a správa firewall a QOS
" spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem
" ŘP skupiny B
Nabízíme:
" zajímavá, rozmanitá a samostatná práce
" možnost práce homeoffice
" služební telefon i k soukromým účelům
" stabilní zázemí silné společnosti
" jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVysočany 59, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

Elflein Transport s.r.o.
  • Elflein Transport s.r.o.
  • Kontakt : Sandra Ertlová
  • Telefon : +420 720 936 818,374 713 576
  • E-mail : sandra.ertlova@elflein.cz
  • Adresa : Vysočany 59, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

práce

místo

7810 quot nastavení

ochota

pečlivost

qos quot spolehlivost

firewall

správa

domény

win