PopisMÍSTO VÝKONU : Malá Štěpánská č.p. 546/10, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - HÁLOVÁ, e-mail: hal.lenka@seznam.cz

Požadujeme:

znalost normativních a metodických materiálů organizace práce zdravotnického
zařízení, pravidel a standardů lékařských služeb, instrumentální přípravy a kontroly kvality vyšetření pacientů. Dále znalost standardů, instrukcí k rozpracování zdravotnické dokumentace, technologií provedení lékařských manipulací technických požadavků k
zdravotnickým přístrojům, platné legislativy a zákonů. Znalost lékařské terminologie, znalost práce na PC: MS Office, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator.

Jazykové znalosti: angličtina, ruština a ukrajinština.

Náplň práce: kontrola kvality lékařských vyšetření a spokojenosti pacientů, sestavení pracovních plánů a kontrola jejich splnění, rozpracování zdravotnické dokumentace a práce se systémem Medicus. Zvýšení kvality a konkurenceschopnosti ambulatorní péče,
sjednání požadavků a připomínek pacientů.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMalá Štěpánská 546/10, Nové Město, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně36000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-05-31

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-01T01:58:08

Společnost

MedicalHelp Česká republika s.r.o.
  • MedicalHelp Česká republika s.r.o.
  • Kontakt : HÁLOVÁ
  • E-mail : hal.lenka@seznam.cz
  • Adresa : Malá Štěpánská 546/10, Nové Město, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

práce

pacientů

znalost

kvality

lékařských

požadavků

kontrola

dokumentace

zdravotnické

rozpracování