PopisFOTOGRAF/-KA - produktová fotografie
- PP na dobu neurčitou, nástup MOŽNÝ IHNED
- Požadujeme: ŘP sk. B, německý nebo anglický jazyk výhodou, znalost práce na PC a s fotoaparátem, bezúhonnost, příjemné vystupování, raději nekuřák
- Náplň práce: focení a stěhování nábytku, vkládání produktů na weby, čištění nábytku, odvoz zboží k zákazníkovi, drobné opravy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte: Karásek Jindřich, tel.: 731 578 029, e-mail: Castle-Stracov@email.cz Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStračov 1, 503 14 Stračov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Castle Stracov s.r.o.
  • Castle Stracov s.r.o.
  • Kontakt : Jindřich Karásek
  • Telefon : +420 731 578 029
  • E-mail : Castle-Stracov@email.cz
  • Adresa : Stračov 1, 503 14 Stračov

Klíčová slova

práce

nábytku

drobné

vkládání

produktů

weby

čištění

odvoz

zboží

zákazníkovi