PopisDo našeho Pražského týmu hledáme pracovníka na pozici konzultant/analytik se zaměřením na modul sklad. Vhodné jak pro uchazeče s praxí v oboru, tak i pro absolventy; předchozí praxe v obdobné pozici není nutnou podmínkou.

Náplň práce:
• Zjišťování potřeb zákazníků a návrh vhodných řešení
• Implementace systému HELIOS Green u zákazníka
• Analýza zakázkových a speciálních branžových řešení
• Spolupráce s vývojovým týmem na návrhu a testování úprav
• Poskytování vzdálené podpory zákazníkům po telefonu a e-mailu
• Prezentace řešení při výběrových řízeních

Požadujeme:
• Analytické a koncepční myšlení
• Ochota komunikovat se zákazníky na denní bázi
• Dobrá znalost práce s PC v prostředí MS Windows
• Znalost problematiky vývoje a implementace informačního systému
• Chuť učit se nové věci
• Znalost Helios GREEN či MS SQL výhodou

Nabízíme:
• Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné firmy
• Pouze nutné minimum byrokracie a další neproduktivní práce
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Variabilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku či občasné práce z domova
• Příležitost realizovat vlastní nápady a učit se novým věcem
• Možnost školení a dalšího vzdělávání
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěINFO NOVA, s.r.o., Vošahlíkova 239/7, 143 00 Praha 4 Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-03T15:45:21

Společnost

INFO NOVA, s.r.o.
  • INFO NOVA, s.r.o.
  • Kontakt : Vladimír Havlíček
  • Telefon : 233 322 840
  • E-mail : kariera@infonova.cz
  • Adresa : INFO NOVA, s.r.o., Vošahlíkova 239/7, 143 00 Praha 4

Klíčová slova

helios

green

pozici

práce

prostředí

pracovní

dobu

učit

systému chuť

příjemném