Popis3.6.2019-kongresový 4* hotel Galant v Mikulově přijme do svého týmu RECEPČNÍ.
Náplň práce: komunikace s hosty a jejich informování o hotelových službách, prodej doplňkových služeb hotelu, registrace hostů, práce s rezervačním systémem.
Požadujeme: AJ na komunikativní úrovni podmínkou, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilitu, zodpovědnost.
Životopisy zasílejte na email: hr@galant.cz nebo kontaktujte zaměstnavatele na tel. čísle 720 978 837. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěHotel Galant s.r.o. - provozovna /Hotel Galant****/, Mlýnská 739/2, 692 01 Mikulov na Moravě Mzda minimálně18800 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-03T11:16:55

Společnost

Hotel Galant s.r.o.
  • Hotel Galant s.r.o.
  • Kontakt : Alexandra Kosová
  • Telefon : +420 720 978 837
  • E-mail : hr@galant.cz
  • Adresa : Hotel Galant s.r.o. - provozovna /Hotel Galant****/, Mlýnská 739/2, 692 01 Mikulov na Moravě

Klíčová slova

práce

362019kongresový

vystupování

systémem požadujeme

komunikativní

úrovni

podmínkou

komunikativnost

příjemné

flexibilitu