PopisNáplň práce:

- podílení se na optimálním využití kapacity servisu
- příjem a koordinace servisních zakázek
- aktivní komunikace se zákazníky, pojišťovnami a automechaniky
- zajištění administrativní agendy

pracovní doba od 7:00 - 16:30

Požadujeme:

- SŠ s maturitou nebo vyučení, nejlépe automobilní
- praxe v autoopravárenství na podobné pozici výhodou
- velmi dobré komunikační schopnosti
- znalost práce s programem Caris výhodou
- řidičské oprávnění sk. B

Benefity:

příspěvek na stravování, dovolená navíc, školení, příspěvek na důchodové/ životní připojištění, dny zdravotního volna Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJ. Boreckého 747, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11 Mzda minimálně34000 Kč Mzda maximálně41000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-03T11:16:55

Společnost

Autostart České Budějovice s.r.o.
  • Autostart České Budějovice s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Mikeš
  • Telefon : +420 602 403 177
  • E-mail : mikes@autostart-suzuki.cz
  • Adresa : J. Boreckého 747, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice 11

Klíčová slova

práce

výhodou

náplň

pozici

velmi

dobré

komunikační

schopnosti

znalost

programem