PopisA11 z:3/6/2019
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- organizování činnosti a zajišťování chodu laboratoře
- samostatné provádění analýz podle analytických předpisů
- monitoring výrobních prostor a procesů
- tvorba a kontrola analytické dokumentace.
Požadujeme:
- SŠ chemického nebo potravinářského směru
- výhodou praxe v laboratoři min. 1 rok
- zkušenosti s prací v režimu Správné výrobní praxe vítány
- výhodou potravinářský průkaz (možnost vyřídit při vstupní prohlídce).
Nabízíme:
- stravenky.
Životopisy zasílejte e-mailem. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěEKOMILK a.s.., Příborská 818, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

EKOMILK a.s.
  • EKOMILK a.s.
  • Kontakt : Yvona Kosellková
  • E-mail : kancelar@ekomilk.cz
  • Adresa : EKOMILK a.s.., Příborská 818, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

dobu

výhodou

praxe

a11z362019 pracovní

výrobní

laboratoři

min

rok

zkušenosti

prací