PopisPrvní kontakt e-mailem!

MAKA THERM CZ s.r.o. je přední firma v oblasti velkoobchodu se sanitárním zbožím a dlažeb. Pro pracoviště v Brně hledáme uchazeče na pozici Referent/ka nákupu. Vhodné i pro čerstvé absolventy.
Náplň práce:
- Objednávání zboží
- Komunikace s dodavateli
- Řešení reklamací
- Kontrola cen
Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- Praxe v oboru se sanitárním zbožím výhodou
- Uživatelskou znalost PC
- Schopnost komunikace s dodavateli
- Zodpovědnost
Nabízíme:
Stravenky, roční odměny

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAKA THERM CZ s.r.o. - Škrobárenská, Škrobárenská 506/2, Trnitá, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

MAKA THERM CZ s.r.o.
  • MAKA THERM CZ s.r.o.
  • Kontakt : Martina Chudíková
  • E-mail : eshopkoupelny@seznam.cz, ales.merta@makatherm.cz
  • Adresa : MAKA THERM CZ s.r.o. - Škrobárenská, Škrobárenská 506/2, Trnitá, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

sanitárním

komunikace

zbožím

praxe

dodavateli

řešení

reklamací

kontrola

cen požadujeme

min