PopisPracovní náplň: Obsluha linky na kalení šroubů
Nastavování a kontrola parametrů linky pro tepelné zpracování (kalení)
Odebírání vzorků pro měření - spolupráce s laboratoří pro kontrolu prokalení výrobků

Požadavky: SOU, SPŠ technického směru (není podmínkou)
praxe v oboru vítána

Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, závodní stravování, stabilní zázemí švýcarské společnosti, nástup možný ihned

kontakt: telefonicky pondělí-pátek 9.00 -16.00
osobně: pondělí 8.00 -14.00, Vesecko 500, 511 01 Turnov, e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVesecko 500, Daliměřice, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

SFS Group CZ s.r.o.
  • SFS Group CZ s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Podzimková
  • Telefon : +420 481 354 459,736 603 579
  • E-mail : pavla.podzimkova@sfs.biz
  • Adresa : Vesecko 500, Daliměřice, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

linky

pracovní

společnosti

vzdělávací

kurzy

závodní

stravování

stabilní

zázemí

švýcarské