PopisNáplň práce:
o Pracovní činnosti:
o Obsluha automatického řízení tavícího agregátu a feedrů
o Kontrola teplotního režimu tavícího agregátu, feedrů a chladících pecí
o Kontrola stavu navažování surovin na kmenárně
Požadavky:
o Minimálně vyučení
o Počítačová zdatnost, samostatnost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody - zaměstnanecké benefity (13. plat, 700Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1800Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu nás kontaktujte. dle vašich možností (osobně, telefonicky, e-mailem).
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBílinská 782/42, 419 01 Duchcov Mzda minimálně26700 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

VITRABLOK, s.r.o.
  • VITRABLOK, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kováčová
  • Telefon : +420 417 818 221
  • E-mail : kariera@sevesglassblock.com
  • Adresa : Bílinská 782/42, 419 01 Duchcov

Klíčová slova

agregátu

tavícího

náplň

parkování

dovolené

stravovací

poukázky1800kčměsíčně

roční

odměna

příspěveknadětské