PopisSpolečnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Pracovníci do knihárny
Náplň práce: ruční práce při kompletaci knih, katalogů, diářů a dalších tiskovin; obsluha knihařských strojů a zařízení; nakládání složek do snášecích stanic a odebírání hotových výrobků z knihařských linek.
Očekáváme manuální zručnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů
Práce na HPP; příspěvek na firemní stravování; práce na dobu neurčitou; nárust mzdy po zapracování; odměny za životní a pracovní výročí; firemní společenské akce;

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGRASPO CZ, a. s. - sídlo, Pod Šternberkem 324, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

GRASPO CZ, a. s.
  • GRASPO CZ, a. s.
  • Kontakt : Lubor Kaluža
  • E-mail : kariera@graspo.com
  • Adresa : GRASPO CZ, a. s. - sídlo, Pod Šternberkem 324, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

práce

firemní

knih

katalogů

diářů

pracovní

knihařských

manuální

zručnost

pečlivost