PopisCo vás čeká:
"Poskytování poradenství v oblasti vývoje dítěte a sociálního poradenství.
"Posilování schopnosti celé rodiny s cílem, aby dítě mohlo vyrůstat v rodině, navštěvovat školu a postupně se začleňovat do přirozeného sociálního prostředí.
"Pomoc rodičům (a jiným pečujícím osobám) poznat, pochopit a naplnit potřeby svého dítěte, nalézt nejvhodnější postupy pro rozvoj jeho vědomostí, komunikace, sebeobsluhy, motoriky a socializace.
"Řešení problematiky školní a předškolní výchovy dětí se zdravotním postižením.
"Pomoc rodinám se získáním potřebných dávek a kompenzačních pomůcek, které jim usnadní každodenní život.

Požadujeme:
"Vzdělání dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách-minimálně VOŠ vzdělání v oboru sociální práce nebo příbuzném (daném tímto zákonem).
"Trestní bezúhonnost.
"Aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita.
"Příjemné vystupování, empatie.
"Kladný vztah k cílové skupině: rodiny s dítětem se zdravotním postižením či potížemi ve vývoji od narození do 7 let.
Nabízíme:
"Smysluplnou a kreativní práci na DPP-max. 300 hodin/rok.
"Kvalitní zaškolení našimi odborníky, podporu po celou dobu naší spolupráce.
"Práce v terénu-v rodinách s dítětem se zdravotním postižením.
"Mzdu: 155Kč/hodina.
"Práce v dopoledních i odpoledních hodinách-dle domluvy návštěv v rodinách.

Nástup od 1. 7. 2019
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu nejpozději do 14. 6. 2019. Do předmětu e-mailu prosím uveďte "VŘ EUNIKA-PORADCE".
Vybráni zájemci budou na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů pozváni k výběrovému řízení, které proběhne 18.6.2019 v Karviné. V případě dotazů k pracovnímu místu kontaktujte vedoucí střediska, paní Kateřinu Folwarcznou, na čísle 731 670 761
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSlezská diakonie - Karviná-Fryštát, Masarykovo nám. 6/5, Fryštát, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně155 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

Slezská diakonie
  • Slezská diakonie
  • Kontakt : Michaela Vrbovská
  • Telefon : +420 737 212 774
  • E-mail : m.vrbovska@slezskadiakonie.cz
  • Adresa : Slezská diakonie - Karviná-Fryštát, Masarykovo nám. 6/5, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

zdravotním

práci

dítěte

sociálního

dítětem

rodiny

155kčhodina quotpráce

naší

spolupráce quotpráce

terénuv