PopisA11 z:3/6/2019
Náplň práce:
- skladník materiálového skladu, příjem/výdej artiklů pomocí PC/PDA, manipulace VZV, NZV technikou, pravidelné inventury, běžná skladnická činnost
Požadujeme:
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, aktivní přístup k práci, flexibilitu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- výhodou znalost čtení technických výkresů
- výpis z RT.
Nabízíme:
- práci vhodnou i pro absolventy škol
- odpovídající platové ohodnocení + 10% prémie
- po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou
- příspěvek na důchodové připojištění
- prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně Sodexo flexi pasy.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGTB GROUP, s.r.o., pracoviště Staré Město, Na Baštici 350, Staré Město, 739 01 Baška Mzda minimálně18500 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

GTB GROUP, s.r.o.
  • GTB GROUP, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Kulhánek
  • Telefon : +420 603 203 771
  • E-mail : kulhanek@gtb.cz
  • Adresa : GTB GROUP, s.r.o., pracoviště Staré Město, Na Baštici 350, Staré Město, 739 01 Baška

Klíčová slova

práci

prémie

příspěvek

a11z362019 náplň

smlouvy

výpis

rtnabízíme

vhodnou

absolventy

škol