PopisNáplň práce:
Příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků, příprava obložených baget a kávy.
Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou.
Obsluha terminálu SAZKY.

Požadujeme:
Pracovní morálku, manuální zručnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty.
Zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav.

Dohodnutí osobního pohovoru s vedoucí provozovny p. Stachurovou - 734 353 432.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSEMAG spol. s r.o. - PRIMA PEKÁRNA, Havířov, Hlavní třída 441/67, Město, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně17200 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

SEMAG spol. s r.o.
  • SEMAG spol. s r.o.
  • Kontakt : Stachurová
  • Telefon : +420 734 353 432
  • Adresa : SEMAG spol. s r.o. - PRIMA PEKÁRNA, Havířov, Hlavní třída 441/67, Město, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

náplň

průkaz

spolehlivost

chuť

pracovat

učit

novým

věcem

výborné

počtyzdravotní