PopisNabízíme zaměstnání vhodným kandidátům na pozici:

ŘIDIČ DODÁVKY - SKLADNÍK

Pracovní doba: pondělí až pátek od 5:30 - 14:00hodin, neděle 1x za 14 dní

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- práci uspěšného a prosperujícího zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finančí ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých benefitů

JE TO NABÍDKA PRO TOHO, KDO...
- rád řídí a umí komunikovat se zákazníky při rozvozu zboží
- je fyzicky zdatný a spolehlivý
- je trestně bezúhonný
- vlastní řidičský průkaz sk.B
- má zkušenosti s řízením dodávky

CO BUDETE DĚLAT ?
- připravovovat a rozvážet zboží, komunikovat se zákazníkem
- připravovat podklady pro administrativu
- evidovat dodané zboží

OSLOVILA VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ?
Pošlete nám svůj životopis na zamestnani@hortim.cz nebo volejte na 602 418 062

Podívejte se na nás:
www.youtube.com - video "Vítej v týmu"

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T14:55:35

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Alexandra Iordachi
  • Telefon : +420 602 418 052
  • E-mail : zamestnani@hortim.cz
  • Adresa : Kšírova 242, Horní Heršpice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

nabízíme

práci

nabídka

stabilní

komunikovat

zboží

společnost

logistická

obchodně

spol