PopisSEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH CNC STROJŮ
- Místo výkonu práce: Akademika Bedrny č.p. 88/6, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha CNC frézky (3osé a 5osé), nahrávání programu pro obrábění, seřízení nástrojů, kontrola s výkresovou dokumentací; vhodné i pro absolventy strojírenských oborů bez praxe
- Požadujeme: pečlivost, smysl pro pořádek, precizní ruční práci
- Nabízíme: příspěvek na stravu a dopravu, 3 dny volna navíc,
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: personalistika@onivon.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěONIVON a.s. - pracoviště, Akademika Bedrny 88/6, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

ONIVON a.s.
  • ONIVON a.s.
  • Kontakt : Radka Slavíková
  • Telefon : +420 495 404 311
  • E-mail : info@onivon.cz
  • Adresa : ONIVON a.s. - pracoviště, Akademika Bedrny 88/6, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

obsluha

cnc

práce

nabízíme

absolventy

strojírenských

oborů

praxe

požadujeme

pečlivost