PopisNáplň práce Osobní asistentky/Osobního asistenta:
- péče o klienty v jejich domácím prostředí
- aktivizace klientů
- individuální plánování
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání (nejlépe se zaměřením na sociální práci)
- zkušenost ze sociálních služeb (péče, aktivizace)
- empatie, proklientský přístup
- samostatnost, loajálnost, pracovitost, spolehlivost a solidní vystupování
- práce v terénu
Bližší informace: středisko osobní asistence MCU KOLOSEUM, o.p.s., tel.: +420 608 308 578, kontaktní osoba: Radka Marable, radka.marable@universium.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGenerála Svobody 83/47, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

MCU KOLOSEUM, o.p.s.
  • MCU KOLOSEUM, o.p.s.
  • Kontakt : Radka Marable
  • Telefon : +420 608 308 578
  • E-mail : radka.marable@universium.cz
  • Adresa : Generála Svobody 83/47, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

osobní

náplň

asistence

spolehlivost

solidní

vystupování práce

terénu bližší

informace

středisko

koloseum