Popiszájemci nechť se hlásí na: kristyna.sikova@kiwi.com
Náplň práce:
Sledování klíčových ukazatelů výkonnosti u stávajících a nových produktů
Sbíraní a prezentování dat výkonnosti
Podpora týmu při výběru a použití vhodných statistických metod
Podpora spolupráce napříč týmy za pomocí sdílení informací a poznatků
Příprava školení o statistických metodách, vizualizaci dat a vhodných nástrojích pro práci s daty
Podílení se na výběru nových vhodných analytiků pro produktové týmy
Reportování a prezentace informací důležitých pro obchod
Následující požadavky jsou vítány: Zkušenosti na obdobné pozici 5 a více let; vzdělání v oboru IT, ekonomie nebo matematika; pokročilé SQL znalosti; analytické a kreativní myšlení; vysoký stupeň organizovanosti a citu pro prioritizaci důležitých úkolů; pokročilá znalost angličtiny; zkušenosti s vývojem software;
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPalachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

Kiwi.com s.r.o.
  • Kiwi.com s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Šiková
  • Telefon : +420 725 549 474
  • E-mail : kristyna.sikova@kiwi.com
  • Adresa : Palachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25

Klíčová slova

vhodných

důležitých

dat

informací

zkušenosti

statistických

výběru

nových

sql

pokročilé