PopisPrvní kontakt:
Bedřich Petr, tel.: 774 252 488,
e-mail: veletov@ceske-sterkopisky.cz,
osobně: po předchozí telef. domluvě.

Náplň práce:
Práce na sestavování strojního zařízení pískovny. Spolupráce s externími firmami při řešení složitějších instalací strojního zařízení.

Požadavky:
Svářečské oprávnění výhodou.
Praxe v oboru výhodou, zaměstnavatel případné uchazeče zaučí.
ŘP sk. B, C výhodou.

Pracovní doba:
Po - Ne - rozvržená do 8 hodinových směn, čas nástupu na směnu dle domluvy se zaměstnavatelem.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěČeské štěrkopísky spol. s r.o. - Veletov, Pískovna Veletov Mzda minimálně21500 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-04T02:40:23

Společnost

České štěrkopísky spol. s r.o.
  • České štěrkopísky spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Bedřich
  • Telefon : +420 774 252 488
  • E-mail : veletov@ceske-sterkopisky.cz
  • Adresa : České štěrkopísky spol. s r.o. - Veletov, Pískovna Veletov

Klíčová slova

strojního

kontakt bedřich

výhodou

zaměstnavatel

případné

uchazeče

zaučí řp

výhodoupracovní

doba po

rozvržená