PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: analýzy vzorků, vývoj nových analytických postupů, kalibrace přístrojů, řešení nestandardních provozních situací, spolupráce s výrobním provozem na optimalizaci činností.
Požadujeme: VŠ chemického směru (vhodné i pro absolventy) / SŠ chemického směru + praxe na obdobné pozici min. 5 let.
Nabízíme: platové podmínky 22 000,- Kč., dovolenou navíc, zvýhodněné stravování.
Kontakt: osobně na uvedené adrese.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Petra Rollingerová
  • Telefon : +420 477 162 270
  • E-mail : rollingerova@cssas.cz
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

chemického

směru

místo

min

vhodné

absolventy

praxe

obdobné

pozici