PopisMísto výkonu práce: Pernštýnské náměstí 77, Pardubice.
Náplň práce:
" zpracování účetnictví dle českých standardů
" zpracování reportů na základě požadavků managementu, evidence vydaných a došlých faktur včetně zaúčtování a úhrad, hlídání splatností
" účtování materiálu, zboží, zásob (znalost způsobu A a B)
" skladové hospodářství
" účtování hmotného a nehmotného majetku
" odpisování majetku
" zpracování a zaúčtování výpisů bankovních účtů
" účtování dotací, transferů
" další administrativní práce spojené s touto účetní pozicí
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
" Praktická znalost podvojného účetnictví, zkušenosti s účtováním příspěvkových organizaci výhodou
" Nejméně 5 let praxe na pozici samostatné účetní.
" Znalost programu Fenix výhodou.
" Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet Explorer, Outlook)
" Znalost zákona o účetnictví, zákona o DPH a účetních norem a standardů pro příspěvkové organizace
" spolupráce v rámci účetního týmu, týmový duch, orientace na detail, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost za svěřené úkoly, pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
" platové ohodnocení podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
" získání praxe a zkušeností v daném oboru
" stabilitu zaměstnání
" zaměstnanecké výhody
" nástup: srpen 2019
" úvazek: plný

Formální náležitosti:
- vlastnoručně podepsaná přihláška s názvem pracovní pozice (formální podoba přihlášky není stanovena)
- průvodní (motivační) dopis
- strukturovaný profesní životopis
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (bez úředního ověření)
- vlastnoručně podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění
Upozorňujeme, že ke zpracování vašich osobních údajů a zařazení vaší žádosti do výběrového řízení je nezbytné zaslat text Souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. v následujícím znění: "Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji na dobu neurčitou Krajské knihovně v Pardubicích, příspěvkové organizaci Pardubického kraje, pro jejich další zpracování za účelem výběru vhodného kandidáta/kandidátky na obsazení vypisované pracovní pozice."
Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené požadavky, nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Termín pro zasílání přihlášek: do 18. 6. 2019
Krajská knihovna v Pardubicích, příspěvková organizace Pardubického kraje, si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Zasílání přihlášek:
poštou na adresu: Krajská knihovna v Pardubicích, příspěvková organizace Pardubického kraje, Pernštýnské nám. 77, 530 02 Pardubice
nebo e-mail: l.angelova@knihovna-pardubice.cz
Bližší informace poskytne: Lenka Angelová - personalistka, tel.: 466 531 240
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPernštýnské náměstí č.p.77, Pernštýnské náměstí 77, Pardubice-Staré Město, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně19690 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Krajská knihovna v Pardubicích
  • Krajská knihovna v Pardubicích
  • Kontakt : Lenka Angelová
  • Telefon : +420 466 531 240
  • E-mail : l.angelova@knihovna-pardubice.cz
  • Adresa : Pernštýnské náměstí č.p.77, Pernštýnské náměstí 77, Pardubice-Staré Město, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

údajů

osobních

zákona

práce

znalost

zpracováním

účetnictví

kraje

pardubického

pardubicích