PopisPracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce ve výrobě sýrů a sýrových specialit, balení a
expedice potravin
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, potravinářský průkaz,
spolehlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: práci na HPP v jednosměnném provoze, PD
4:50-13:20, hodinová mzda od 97,30,-Kč/hod + prémie + osobní ohodnocení
- Kontakt telefonicky paní Valníčková tel. 777 776 356 nebo na
email: adela@kmkonsult.cz

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro
výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude
KMkonsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté
osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně
osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát
poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a
podobu Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKM konsult s.r.o. prac. Kroměříž - Štěchovice - Agentura práce, Štěchovice 1357/14, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T11:58:21

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Adéla Valníčková
  • Telefon : +420 777 776 356
  • E-mail : adela@kmkonsult.cz
  • Adresa : KM konsult s.r.o. prac. Kroměříž - Štěchovice - Agentura práce, Štěchovice 1357/14, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

práce

osobní

údaje

pracoviště

sro

adelakmkonsultczpracovní

místo

zprostředkováváno

agenturou

pro výběrové