PopisA11 z:4/6/2019
Náplň práce:
- kontrola dílů, opravy automobilových dílů, občas přesun těžších břemen.
Požadujeme:
- pracovitost.
Nabízíme:
- stravenky 65Kč/1den, docházkový bonus 800Kč, příspěvek na dovolenou.
Kontakt telefonicky, e-mailem - kontakty viz výše. Osobně na adrese Staroměstská 1077, Frýdek-Místek.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěL&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Maráková
  • Telefon : +420 558 431 735
  • E-mail : administrator@lnyvision.com
  • Adresa : L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o., pracoviště Frýdek-Místek, Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

dílů

a11z462019 náplň

800kč

staroměstská

adrese

osobně

výše

viz

kontakty

emailem